AGB 24/24
Isolteam - kalender

Cyclocross Vorselaar

Datum: 19-09-2020
Land: België
Klassement: Andere


Lees: Cyclocross Vorselaar mét publiek - onder voorwaarden ! klik

Locatie:
 Sportcentrum De Dreef

Oostakker 1 in 2290 Vorselaar 

Organisatie en inschrijvingen:  wellensgeert@telenet.be   0477 85 54 92

 

Programma 2020  >>> LIVE VERSLAGGEVING vanaf 11u15 KLIK HIER

PROV. KAMPIOENSCHAPPEN Antwerpen (PK)

9u15 G-sporters
10u00 : Masters A, B en C (PK)
11u15 : Nieuwelingen 1ste jaars (PK)
12u00: Nieuwelingen 2de jaars (PK)

13u00: Elite dames/jeugd (PK)
14u00 : Juniores (PK)
15u00 : Elite z/c + Beloften/U23 en amateurs (PK)


Deelnemers (voorlopige): nieuwelingen 1ste jaars - 2de jaars - meisjes - juniores - elite dames/jeugd - U23/Elite 2


Aparte parking per categorie - mondmasker verplicht klik hier


Uitslagen editie 2020

1ste jaars nieuwelingen

1. Axel Van Den Broeck - Provinciaal kampioen Antwerpen
2. Zander Tielens
3. Senn Bossaerts - 2de van PK
4. Thorben Allaer
5. Tjalle Dries - 3de van PK

volledige uitslag klik

2de jaars nieuwelingen

1. Bram Sprangers - Provinciaal kampioen Antwerpen
2. Ferre Urkens - 2de van PK
3. Viktor Vandenberghe
4. Gilles Dockx - 3de van PK
5. Willem Janssens

volledige uitslag klik

Juniores

1. Aaron Dockx - Provinciaal kampioene Antwerpen
2. Mathis Avondts - 2de van PK
3. Niels Ceulemans - 2de van PK
4. Bengt Daelmans
5. Sander Van Der Eecken

volledige uitslag klik

Meisjes nieuwelingen

1. Xaydee Van Sinaey
2. Shanyl De Schoesitter
3. Lore Sas - Provinciaal kampioene Antwerpen

volledige uitslag klik

Meisjes juniores

1. Sterre Vervloet

Dames beloften

1. Marthe Truyen

Dames elite

Lees: Laura Verdonschot zegeviert in Cyclocross Vorselaar klik

1. Laura Verdonschot - Provinciaal kampioene Antwerpen
2. Loes Sels - 2de van PK
3. Ellen Van Loy - 3de van PK
4. Lindy van Anrooij (Ned)
5. Karen Verhestraeten
6. Shana Maes
7. Sterre Vervloet - 1ste juniore en provinciaal kampioene
8. Marthe Truyen - 1ste belofte en provinciaal kampioene
9. Tesse Zwaenepoel
10. Suzanne Verhoeven

volledige uitslag klik

Elite 2* z/c - beloften

1. Niels Vandeputte
2. Thibau Nys
3. Ingmar Uytdewilligen - beste elite zc
4. Thomas Verheyen
5. Julian Siemons

volledige uitslag klik

Elite 3

1. Kristof Cop

volledige uitslag klik

Masters A

1. Jef Paeshuyse
2. Tom Arnouts
3. Arvid Vanwesenbeeck
4. Nick Bück
5. Tom Delcroix

volledige uitslag klik

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Kris Smits
3. Björn Rondelez
4. Simon Janssens
5. Kris Lapere
6. Erik Dekker (Ned)

volledige uitslag klik

Masters C/D

1. Erik Teck
2. Guido Verhaegen
3. Dirk Mertens
4. Peter Meerburg (Ned)
5. Mario Lammens

volledige uitslag klik

Masters D

1. Daniel Van Oosterwyck
2. Eduard Lievens
3. Dirk Van Sinay
4. Romain Tuteleers
5. Albert van der Leeuw (Ned)

volledige uitslag klik


Info 2019

Met deelname van Jolien Verschueren - lees klik

Uitslagen editie 2019

1ste jaars nieuwelingen

1. Willem Janssens
2. Bram Sprangers
3. Mike Uytterhoeven
4. Guus van den Eijnden (Ned)
5. Sem Janssens

volledige uitslag klik

2de jaars nieuwelingen

1. Aaron Dockx
2. Björn Hommes (Ned)
3. Kenay De Moyer
4. Niels Ceulemans
5. Damon Bellon

volledige uitslag klik

Juniores

1. Ward Huybs
2. Matyas Kopecky (Ned)
3. Jente Michels
4. Danny van Lierop (Ned)
5. Lennert Belmans

volledige uitslag klik

Dames

1. Laura Verdonschot
2. Aniek van Alphen (Ned)
3. Lindy van Anrooij (Ned)
4. Geerte Hoeke (Ned)
5. Karen Verhestraeten

7. Julie Brouwers - junior
9. Kiona Crabbé - junior
13. Yenthe Van Lommel - junior

volledige uitslag dames klik

Dames nieuwelingen

1. Bibi Verzijl (Ned)
2. Nette Coppens
3. Hanne Gevers

Beloften/U23 en elite heren z/c

1. Jarno Bellens
2. Niels Vandeputte
3. Jarno Liessens
4. Anton Ferdinande
5. Julian Siemons

volledige uitslag klik

Amateurs/Masters A

1. Kristof Cop
2. Glenn Van Ginneken
3. Joeri Lambrechts
4. Laudelino Lammens
5. Lawrence Tibackx

Masters B

1. Arne Daelmans
2. Danny Sleeckx
3. Jef Paeshuyse
4. Kris Smits
5. Mario Matijevic (Kro)

Masters C

1. Guido Verhaegen
2. Erik Teck
3. Erik Dekker (Ned)
4. Dirk Mertens
5. Benny Vanstaeyen

Masters D

1. Peter Meerburg (Ned)
2. Michael Mampay
3. Ivan Coopman
4. Dirk Van Sinay
5. Rudy Bloemmen

Volledige uitslag amateurs en masters klik

Uitslagen editie 2018

Bekijk vimeo: Zege van Gert Smets in thuisbasis Wellens klik

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Aaron Dockx
2. Toon Van Den Bergh
3. Björn Hommes (Ned)
4. Tibo Thomas
5. Damon Bellon

Nieuwelingen 2de jaars

1. Tibor Del Grosso (Ned)
2. Jente Michels
3. Mathis Avondts
4. Matyas Kopecky (Ned)
5. Brent Blommen

Juniores

1. Ward Huybs
2. Witse Meeussen
3. Wout Vervoort
4. Lennert Meulemans
5. Lennert Belmans

volledige uitslag jeugd  klik

Dames nieuwelingen

1. Senne Knaven (Ned)
2. Sterre Vervloet
3. Lies'l Schevenels
4. Carmen Van der Veen (Ned)
5. Nette Coppens

Dames elite/juniores

1. Manon Bakker (Ned)
2. Shana Maes
3. Karen Verhestraeten
4. Axelle Bellaer
5. Tessa Zwaenepoel (1ste junior) 

volledige uitslag dames  klik

Beloften/Elite zc

1. Gert Smets
2. Niels Vandeputte
3. Julian Siemons
4. Jarno Bellens
5. Jarno Liessens

Volledige uitslag klik

Amateurs/Masters A

1. Joeri Lambrechts
2. Matthias Van De Velde
3. Glenn Van Ginneken
4. Luuk Nissen (Ned)
5. Steven Engelen

Masters B

1. Arne Daelmans
2. Danny Sleeckx
3. Jef Paeshuyse
4. Kris Smits
5. Stefan Nerinckx

Masters C

1. Erik Teck
2. Guido Verhaegen
3. Dirk Mertens
4. Mark Verloo
5. Georges Hauterat

Volledige uitslag amateurs en masters klik


Uitslagen editie 2017


Elite z/c + beloften

1. Gert Smets
2. Hendrik Sweeck
3. Stijn Huys
4. Ingmar Uytdewilligen
5. Toon Vandebosch

Dames

1. Karen Verhestraeten
2. Manon Bakker (Ned)
3. Maria Allegra Arzuffi (Ita)
4. Joyce Heyns
5. Monique Van De Ree (Ned)

Nieuwelingen

1. Dante Coremans
2. Ward Huybs
3. Lennert Belmans
4. Mathis Avondts
5. Tibor Del Grosso (Ned)

J
uniores

1. Jarno Bellens
2. Len Dejonghe
3. Witse Van Rillaer
4. Vince Van Den Eynde
5. Michael Bervoets

Amateurs/Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Glen Van Ginniken
3. Niels Ooms
4. Siebe Lievens
5. Glenn Sluyts

Masters B

1. Arne Daelmans
2. Jef Paeshuyse
3. Danny Sleeckx
4. Kris Smits
5. Stefan Nerinkx

Masters C

1. Guido Verhaegen
2. Dirk Mertens
3. Wim Van Den Bergh
4. Johan Vanderaerden
5. Ludwig Gladines

Vind de volledige uitslagen 2017 via klik


Uitslagen editie 2016

Elite z/c en beloften

1. Thijs Aerts

2. Kevin Cant

3. Gert Smets

4. Stijn Huys

5. Pieter Van Roosbroeck

volledig klik

Dames

1. Loes Sels

2. Karen Verhestraeten

3. Joyce Vanderbeken

4. Lindy Van Anrooij (Ned)

5. Alicia Franck

 

Dames jeugd

1. Shirin Van Anrooij (Ned)

2. Jara Noël

3. Julie Boschker (Ned)

4. Laure Michels

5. Tess Van Loy

Juniores

1. Toon Vandebosch

2. Niels Vandeputte

3. Florian Vermeersch

4. Andreas Goeman

5. Pieter-Jan Vliegen

Nieuwelingen

1. Luke Verburg (Ned)

2. Witse Meeussen

3. Bodi Del Grosso (Ned)

4. Berre Hermans

5. Thibau Nys

Masters A / Amateurs

1. Kenny Geluykens

2. Glenn Van Ginneken (Am)

3. Glenn Sluyts (Am)

4. Jef Paeshuyse (Am)

5. Jordy Van Staeyen

6. Koen Diels

Masters B

1. Danny Sleeckx

2. Edwin Raats (Ned)

3. Wim Jansen

4. Stefan Nerinckx

5. Davy Paeshuyse

Masters C

1. Guido Verhaegen

2. Dirk Mertens

3. Erik Teck

4. Mark Verloo

5. Johan Vanderaerden

Vind de volledige uitslagen 2016 via klik

 

Uitslagen editie 2015

Elite z/c en beloften

1. Yorben Van Tichelt (U23.c)

2. Daan Hoeyberghs (U23.c)

3. Stijn Huys

4. Thijs Aerts (U23.c)

5. Ingmar Uytdewilligen

Dames

1. Maud Kaptheijns (Ned)

2. Ellen Van Loy

3. Loes Sels

4. Karen Verhestraeten

5. Shana Maes

Dames jeugd

1. Joyce Heyns

2. Jinse Peeters

3. Jara Noël

4. Laure Michels

5. Febe Schokkaert

Nieuwelingen

1. Arno Van den Broeck

2. Niels Vandeputte

3. Vince Van den Eynde

4. Witse Meeussen

5. Len Dejonghe

Juniores

1. Jappe Jaspers

2. Gianni Siebens

3. Jarne Boden

4. Tijl Pauwels

5. Jarno Liessens

Masters A en amateurs

1. Kristof Cop

2. Glenn Sluyts

3. Kenny Geluykens

4. Glenn Van Ginneken

5. Axel Roelants

6. Jef Paeshuyse (Mast A)

7. Niels Ooms

8. Koen Diels (Mast A)

9. Thomas Boeckx

10. Bert Schouteden

11. Stan Raeymakers (Mast A)

Masters B

1. Danny Sleeck

2. Edwin Raats (Ned)

3. Kris Smits

4. Wim Jansen

5. Benny Van Staeyen

Masters C

1. Guido Verhaegen

2. Dirk Mertens

3. Erik Teck

4. Mark Verloo

5. Rudy Verelst

Masters D

1. Christiaan Geerts

2. François Mertens

3. Dirk Van Sinay

4. Romain Tuteleers

5. Herman Martens

Vind de volledige uitslagen 2015 via klik

Uitslagen editie 2014

Elite z/c + Beloften

1. Hendrik Sweeck (belofte)

2. Stijn Huys

3. Kevin Eeckhout

4. Arne Tureluren (belofte)

5. Dave De Cleyn

Juniores

1. Erik Boer (Ned)

2. Tijl Pauwels

3. Mathijs Wuyts

4. Jente Tielemans

5. Gert Smets

 Nieuwelingen

1. Florian Vermeersch

2. Dante Scopini

3. Jonas Smet

4. Andreas Goeman

5. Arne Vrachten

 Dames Elite

1. Shana Maes

2. Valerie Boonen

3. Meg De Bruyne

4. Gertie Willems

5. Tine Verdeyen

Dames Jeugd

1. Jara Noël

2. Gaby Gieskens (Ned)

3. Sara Beeckmans

4. Tine Rombouts

5. Lisette Schoon (Ned)

 Amateurs en Master A

1. Kenny Geluykens

2. Glenn Sluyts

3. Kristof Cop

4. Jurgen Willems (Mast A)

5. Niels Ooms

6. Timmy Maes (Mast A)

7. Sten Raeymakers (Mast A)

 Masters B

1. Arne Daelmans

2. Wim Jansen

3. Stefan Nerinckx

4. Edwin Raets (Ned)

5. Benny Van Staeyen

 Masters C

1. Dirk Mertens

2. Guido Verhaegen

3. Mark Verloo

4. Ludwig Gladines

5. Walter Marynissen

Vind de volledige uitslagen 2014 via klik


Zoeken

zin om te adverteren

Kalender

november 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30