Cyclocross Kasterlee

Datum: 25-09-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Uitslagen 25-9-2022

U23/Elite 2

1. Jarno Bellens
2. Ingmar Uytdewilligen
3. Kenny Roelandt
4. Arthur Soontjens U23
5. Elio Clarysse 

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Dames

1. Karen Verhestraeten
2. Lotte Baele
3. Meg De Bruyne
4. Nette Coppens
5. Liene Meeusen

U17 meisjes

1. Mae Cabaca (Ned)
2. Zita Peeters
3. Sanne Laurijssen

Junioren dames

1. Jana Van Der Veken
2. Fleur Van De Vyver
3. Merel Vandevelde

Volledige uitslagen meisjes/dames klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 1ste jaars

Lees: Pech voor nieuweling Brent Lippens in Kasterlee klik

1. Giel Lejeune
2. Daan Wilmsen
3. Thomas Verdonck
4. Matteo Declercq
5. Lars Corsus

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 2de jaars

1. Keano Geens
2. Mats Vanden Eynde
3. Stan Van Looy
4. Tibe Wuyts
5. Lars Daelmans

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Juniores

1. Bram Sprangers
2. Tjalle Dries
3. Born De Dobbelaere
4. Stan Van Grieken
5. Jelle Wouters

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Elite 3

1. Kristof Cop
2. Dries Pauwels
3. Julien Kaise

Masters A

1. Glenn Sluyts
2. Jurgen Janssens
3. Tom Delcroix

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Jef Paeshuyse
3. Stefan Nerinckx

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Mario Lammens
3. Drik Mertens

Masters D

1. Robin Delve (GBr)
2. Ivan Coopman
3. Daniel Van Oosterwyck

Volledige uitslag elite 3 en masters klik (indien beschikbaar)


-------------------------------------------------------------------
Vanaf het veldritseizoen 2021-2022 deel uitmakend van de Oxyclean CX Challenge lees hier, B-circuit

Tussenstand na Wuustwezel op 25 september 2021 klik hier

Tussenstand na Kasterlee klik hier

Uitslagen editie 3-10-2021


Meisjes U17

1. Merel Vandevelde
2. Emma Szekely
3. Fleur Van De Vyver

Dames elite en juniores

1. Joyce Vanderbeken
2. Xaydee Van Sinaey (U17)
3. Karen Verhestraeten
4. Shana Maes
5. Elodie Kuijper (Ned)

volledige uitslag op Cycling Vlaanderen (indien beschikbaar) klik

Elite 2

1. Robin Alderweireld
2. Thomas Verheyen
3. Jens Gys

Elite 3

1. Dries Pauwels
2. Tommy Oude Elferink (Ned)
3. Tom Timmermans

volledige uitslag op Cycling Vlaanderen (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Lars Daelmans
3. Lennert Meeusen
4. Senne Moortgat
5. Mats Vanden Eynde

volledige uitslag op Cycling Vlaanderen (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 2de jaars

1. Zander Tielens
2. Bern Zimmerman
3. Neo Tielens
4. Tjalle Dries
5. Senn Bossaerts

volledige uitslag op Cycling Vlaanderen (indien beschikbaar) klik

Juniores

1. Seppe Van Den Boer
2. Yani D'Houst
3. Arno Vanhaecke
4. Bram Sprangers
5. Robbe Marchand

volledige uitslag op Cycling Vlaanderen (indien beschikbaar) klik

Beloften/U23

1. Wout Vervoort
2. Joachim Van Looveren
3. Victor Van De Putte
4. Jetze Van Campenhout
5. Jens Clynhens

volledige uitslag op Cycling Vlaanderen (indien beschikbaar) klik

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Glenn Sluyts
3. Tom Arnouts

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Kris Lapere
3. Simon Janssens

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Dirk Mertens
3. Georges Hauterat

volledige uitslag op Cycling Vlaanderen (indien beschikbaar) klik




Uitslagen editie 4-10-2020

Beloften

1. Julian Siemons
2. Len Dejonghe
3. Arne Baers
4. Arno Van Den Broeck
5. Jetze Van Campenhout

volledige uitslag klik

Dames + junioren

1. Loes Sels 
2. Karen Verhestraeten
3. Leonie Bentveld (Ned)
4. Senne Knaven (Ned)
5. Sterre Vervloet

volledige uitslag klik

Meisjes U17

1. Xaydee Van Sinaey
2. Xenna De Bruyckere
3. Shanyl De Schoesitter
4. Jana Van Der Veken
5. Anna Vanderaerden

volledige uitslag klik


Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

oktober 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!