Arendonk

Datum: 06-11-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Uitslagen 6 november 2022

Dames

1. Francesca Baroni (Ita)
2. Lotte Baele
3. Pem Hoefmans (Ned)
4. Xan Crees (GBr)
5. Nele De Vos

Junioren dames

1. Anna Vanderaerden
2. Sterre Hendrickx
3. Aukje Belmans

U17 meisjes

1. Sanne Laurijssen
2. Zita Peeters
3. Lore De Geest

Volledige uitslag meisjes/dames klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Len Geerts
2. Thomas Verdonck
3. Daan Wilmsen

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 2de jaars

Lees: Fausta Delmé kende een succesvol weekend klik

1. Fausto Delmé
2. Mats Vanden Eynde
3. Keano Geens

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Junioren

1. Bram Sprangers
2. Stan Van Grieken
3. Willem Janssens

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

U23/elite 2

1. Robin Alderweireld
2. Thomas Verheyen
3. Wout Janssen

U23

1. Wout Janssen
2. Lukas Herrmann (Dui)
3. Joachim Van Looveren

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Elite 3

1. Björn Houben
2. Dries Pauwels
3. Arne Vermeersch

Masters A

1. Glenn Sluyts
2. Tom Delcroix
3. Joeri Leaerts

Masters B

1. Jef Paeshuyse
2. Gert De Cnodder
3. Benny Van Staeyen

Masters C/D

1. Georges Hauterat
2. Mario Lammens
3. Dirk Mertens

Masters D

1. Robin Delve (GBr)
2. Ivan Coopman
3. Ad Herijgers

Volledige uitslag elite 3 en masters klik (indien beschikbaar)



-----------------------------------------------------------------
Info veldritseizoen 2021-2022

Wedstrijd deel uitmakend van de CX Challenge, het regelmatigheidscriterium van het B-circuit lees hier

Tussenstand in het klassement na Arendonk klik

Uitslagen 7 november 2021

Meisjes U17

1. Messane Bräutigam (Dui)
2. Fleur Van De Vyver
3. Noor Vandenduck

Elite dames / Juniores

1. Famke van Waterschoot (Ned)
2. Shana Maes
3. Lise van Wunsel
4. Elodie Kuijper (Ned)
5. Lara Defour

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Michiel Mouris (Ned)
2. Keano Geens
3. Mateo De Vos
4. Ryan Laenen
5. Zeno Durie

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

Nieuwelingen 2de jaars

1. Axel Van Den Broek
2. Max Heiner Oertzen (Dui)
3. Antoine Quint (Ned)
4. Barnabas Vas (Hon)
5. Milan De Winter

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

Juniores

1. Robbe Geudens
2. Bram Sprangers
3. Bengt Daelmans
4. Robbe Dhondt
5. Ibe Dhondt

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

U23/Elite 2

1. Jarno Bellens
2. Ward Huybs
3. Ingmar Uytdewilligen
4. Wout Vervoort
5. Arno Van den Broeck

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

Elite 3

1. Dries Pauwels
2. Kristof Cop
3. Bjorn Houben

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Glenn Sluyts
3. Jef Paeshuyse

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Kris Lapere
3. Stefan Nerinckx

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Dirk Mertens
3. Georges Hauterat

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik






Zoeken

Sport Vlaanderen 2023

Kalender

februari 2023<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!