Datum: 31-08-2022
Land: België
Klassement: Losse cross
Update 7 september 2021: "Met spijt in het hart zijn we genoodzaakt om in 2021-2022 een sabbatjaar in te lassen. In oktober 2022 zijn we zeker en vast terug in de Hechtelse duinen.", aldus organisator Toelen.
"Als corona het toelaat", klinkt het bij organisator Brecht Toelen
Op zaterdag 9 oktober 2021
10u00 masters A, B en C/D
11u15 nieuwelingen 1ste jaars
12u00 nieuwelingen 2de jaars
13u00 dames jeugd en elite
14u00 junioren 1ste jaars
15u00 junioren 2de jaars
16u00 elite 2 en 3
17u15 beloften heren
Op zondag 10 oktober 2021
miniemen, aspiranten en G-sporters
____________________________________________________________________________________________________________________
Anno 2020
Lees: 2X Agter de berg Cyclocross klik
Achter gesloten deuren !
Op zaterdag 17 oktober 2020 rijden miniemen, aspiranten en G-sporters hun wedstrijd
Parcours (klik op afbeelding -credit org. agter de berg)
Programma zondag 18 oktober 2020 - Provinciale kampioenschappen Limburg (PK L)
10u00 masters A, B en C/D
11u15 nieuwelingen 1ste jaars PK L
12u00 nieuwelingen 2de jaars PK L
13u00 dames jeugd en elite
14u00 junioren 1ste jaars
15u00 junioren 2de jaars
16u00 elite 2 en 3 PK L
17u15 beloften heren PK L
Bereikbaarheid (voor renners, entourage, ...) klik
Uitslagen editie 18-10-2020
Dames
1. Karen Verhestraeten
2. Suzanne Verhoeven
3. Shana Maes
4. Joyce Vanderbeken
5. Elodie Kuijper (Ned)
6. Julie Brouwers - juniore
volledige uitslag klik
Elite heren 2
1. Ingmar Uytdewilligen
2. Thomas Verheyen
3. Jens Gys
4. Mathijs Wuyts - belofte
5. Kenneth Vancompernolle
volledige uitslag klik
Elite heren 3
1. Jo Pirotte
2. Dries Pauwels
3. Julien Kaise
4. Tom Timmermans
5. Arno Verberckmoes
volledige uitslag klik
Juniores 2de jaars
1. Jente Michels
2. Milan Kuypers
3. Ferre Geeraerts
4. Arthur Soontjens
5. Lars Van Den Broeck
volledige uitslag klik
Juniores 1ste jaars
1. Niels Ceulemans
2. Bengt Daelmans
3. Robbe Geudens
4. Iben Rommelaere
5. Joppe Erpels
volledige uitslag klik
Nieuwelingen 2de jaars
1. Viktor Vandenberghe
2. Mika Vijfvinkel (Ned)
3. Seppe Van Den Boer
4. Bram Sprangers
5. Wies Nuyens
volledige uitslag klik
Nieuwelingen 1ste jaars
1. Axel Van Den Broek (ook winnaar in Beringen op zaterdag, zie hier)
2. Neo Tielens
3. Sverre Van Lee
4. Thorben Allaer
5. Zander Tielens
volledige uitslag klik
Masters A
1. Edwin De Wit
2. Jimmy Tielens
3. Tom Arnouts
volledige uitslag klik
Masters B
1. Kris Smits
2. Kris Lapere
3. Stefan Nerinckx
volledige uitslag klik
Masters C/D
1. Dirk Mertens
2. Guido Verhaegen
3. Mario Lammens
volledige uitslag klik
Masters D
1. Daniel Van Oosterwyck
2. Albert van der Leeuw (Ned)