Isolteam - nieuws
Vanomobil opendeur

David en Mathieu van der Poel in selectie voor het EK wegwielrennen

David en Mathieu van der Poel in selectie voor het EK wegwielrennen

De Nederlandse selecties werden bekend gemaakt voor het Europees Kampioenschap op de weg in het Franse Plouay, dat plaatsvindt van 24 tot en met 28 augustus

De bondscoaches Loes Gunnewijk (elite-, beloften- en junior-vrouwen) en Koos Moerenhout (elite-mannen) en talentcoaches Adriaan Helmantel (beloften-mannen) en Peter Zijerveld (junior-mannen) hebben hun selecties bekend gemaakt voor het Europees Kampioenschap op de weg in Plouay

Nederland presteerde vorig jaar in Alkmaar uitzonderlijk goed op het EK Weg. Zo werden titels veroverd bij de junioren-vrouwen (tijdrit en weg), de elite-vrouwen (tijdrit en weg) en op de mixed team relay. Nederland doet dit jaar niet op alle onderdelen mee. Aan de mixed team relay en de individuele tijdrit voor de mannen wordt geen invulling gegeven. "Vanwege het drukke programma bij de mannelijke profs in deze periode van het jaar.", luidt het

"Bijzonder is dat Shirin van Anrooij (tijdrit junior-vrouwen), Ilse Pluimers (wegwedstrijd junior-vrouwen), Ellen van Dijk (tijdrit elite-vrouwen) en Amy Pieters (wegwedstrijd elite-vrouwen) allemaal hun in Alkmaar veroverde titel verdedigen in Plouay"

Ook Mathieu van der Poel zal het EK wegwielrennen rijden en hij krijgt zijn broer David aan zijn zijde.

De Nederlandse selecties

Elite heren: David en Mathieu van der Poel, Oscar Riesebeek, Sebastiaan Langeveld, Julius van den Berg, Pieter Weening, Koen de Kort en Nick van der Lijke

Elite dames: Amy Pieters, Chantal Blaak, Ellen van Dijk, Anna van der Breggen, Annemiek van Vleuten, Marianne Vos, Demi Vollering en Lorena Wiebes

Tijdrit: Ellen van Dijk en Anna van der Breggen

Beloften dames: Maaike Boogaard, Lieke Nooijen, Silke Smulders, Nicole Steigenga, Karlijn Swinkels en Lonneke Uneken

Tijdrit: Maaike Boogaard en Karlijn Swinkels

Beloften heren: Daan Hoole, Enzo Leijnse, David Dekker, Marijn van den Berg, Rick Pluimers en Olav Kooij

Tijdrit: Daan Hoole en Enzo Leijnse

Junioren heren: Huub Artz, Loe van Belle, Wessel Mourus, Mike Schuch, Darren van Bekkum en Hugo Kars

Tijdrit: Huub Artz en Loe van Belle

Juniores dames: Ilse Pluimers, Shirin van Anrooij, Maureen Arens, Mijntje Geurts, Maud Rijnbeek en Elise Uijen.

Tijdrit: Shirin van Anrooij en Elise Uijen

Fotocredit Veldritkrant - bron: KNWU .

Programma EK wegwielrennen 2020 en Belgische selecties KLIK HIER






Zoeken

zin om te adverteren

Kalender

oktober 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031