Bondscoach kiest uiteindelijk voor Wietse Bosmans

Bondscoach kiest uiteindelijk voor Wietse Bosmans

Bondscoach De Bie en de KBWB hebben na de WB-manche van Nommay gekozen voor de meest logische oplossing: Wietse Bosmans, gisteren de beste van de drie die nog in aanmerking kwamen, mag mee naar het WK.

Bosmans werd gisteren zevende in Nommay en deed daarmee beter dan Bart Aernouts (negende) en Bart Wellens (twintigste). De nog altijd maar 22-jarige Kalmthoutenaar werd vorig jaar nog tweede op het WK beloften in Louisville en wordt beschouwd als één van de aanstormende talenten.

Bart Wellens, de nummer drie van het BK in Waregem en vorig jaar vierde in Louisville, reageerde alvast bijzonder ontgoocheld via twitter. "Nommay was niet goed genoeg, sorry. BK niet belangrijk genoeg? #jammer Op naar volgende zeker!?"

Ook Bart Aernouts, die zijn conditie de voorbije twee weken crescendo zag gaan, is er dus niet bij. De uiteindelijke selectie: Sven Nys - Niels Albert - Klaas Vantornout - Kevin Pauwels - Tom Meeusen - Rob Peeters - Wietse Bosmans.






Zoeken

KALENDER

september 2025<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!