AGB 24/24
Isolteam Warm aanbevolen

Superprestige Spa-Francorchamps

Datum: 03-12-2016
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


Organisatie: NV Golazo Sports / Erwin Vervecken
 
Locatie: Formule 1 circuit Spa-Francorchamps
Route du Circuit 55, 4970 Stavelot

Tickets: € 12, kinderen tot 12 jaar gratis klik
 
Programma - Live op Play Sports en open kanaal 11 Playtime van Telenet. Ook via Proximus.
 
9u45: Nieuwelingen
11u00: Juniores
12u00: Beloften
13u40: Dames (Live)
15u00: Elite (Live)

Deelnemers: klik 

Lees ook: Licht gewijzigde aankomststrook in Spa-Francorchamps klik

Jens Vandekinderen mikt op goed resultaat in Spa-Francorchamps klik

Klassement na Spa-Francorchamps:

juniores - beloften - damesheren  (klik op categorie)

Uitslagen 03-12-2016:

Nieuwelingen

1. Ryan Cortjens
2. Luke Verburg (Ned)
3. Lars Boven (Ned)
4. Pim Ronhaar (Ned)
5. Lennert Belmans

Volledige uitslag: klik

Juniores

1. Toon Vandebosch - leider
2. Arno Debeir
3. Tomas Kopecky (Tsj)
4. Thymen Arensman (Ned)
5. Andreas Goeman

Volledige uitslag: klik

Beloften

1. Quinten Hermans - leider
2. Thijs Aerts
3. Joris Nieuwenhuis (Ned)
4. Nicolas Cleppe
5. Sieben Wouters (Ned)

Volledige uitslag: klik

Dames

1. Thalita De Jong (Ned)
2. Sanne Cant - leidster
3. Christine Majerus (Lux)
4. Ellen Van Loy
5. Elle Anderson (USA)

Volledige uitslag: klik

Elite

1. Wout Van Aert
2. Mathieu Van der Poel (Ned) - leider
3. Toon Aerts
4. Kevin Pauwels
5. Laurens Sweeck 

Volledige uitslag: klik

Lees: Wout van Aert snoert criticasters de mond in Francorchamps klik

Parcours


Klassement elite heren na Gavere klik (Mathieu Van der Poel)
Klassement elite dames na Gavere klik (Sanne Cant)
Klassement beloften na Gavere: Quinten Hermans blijft leider klik
Klassement juniores na Gavere: Toon Vandebosch en Jelle Camps beide 55 ptn . Volgens ' t aantal zeges is Toon Vandebosch de nieuwe leider. klik 


1ste manche Gieten: klik 2de Zonhoven: klik - 3de Ruddervoorde: klik - 4de Asper-Gavere: klik

Uitslagen editie 2015                        Foto's klik

Nieuwelingen

1. Lloyd Sprangers
2. Dolf Pemen
3. Bjarne Laroy
4. Francois Hyon (Fra)
5. Lukas Malezsewski

volledig klik

Juniores

1. Seppe Rombouts
2. Jarne Driesen
3. Thymen Arensman (Ned)
4. Jens Dekker (Ned)
5. Jappe Jaspers

volledig klik

Beloften

1. Nicolas Cleppe
2. Yannick Peeters
3. Quinten Hermans
4. Eli Iserbyt
5. Daan Hoeyberghs

volledig klik

Dames

1. Helen Wyman (GBr)
2. Nikki Harris (GBr)
3. Sanne Van Paassen (Ned)
4. Christine Majerus (Lux)
5. Jolien Verschueren

volledig klik

Heren

1. Wout van Aert
2. Sven Nys
3. Kevin Pauwels
4. Klaas Vantornout
5. Corne Van Kessel (Ned)

volledig klik

Parcours anno 2014

klik op afbeelding om youtube-filmpje te bekijken van de verkenning.


Fotoreeks nieuwelingen en juniores 2014 klik
Fotoreeks beloften 2014 klik
Fotoreeks dames 2014 klik

Uitslagen editie 23-11-2014

Elite (42 dln.)

1. Kevin Pauwels (Kalmthout/Sunweb-Napoleon Games) 59:33

2. Lars van der Haar (Ned) 0:15

3. Tom Meeusen 0:29

4. Mathieu van der Poel (Ned) 0:44

5. Jens Adams 0:48

6. Klaas Vantornout 7. Corné van Kessel (Ned) 1:05; 8. Sven Nys 1:21; 9. Rob Peeters 1:52; 10. Thijs van Amerongen (Ned) 1:54; 11. Jim Aernouts 2:08; 12. Bart Aernouts 2:15; 13. Julien Taramarcaz (Zwi) 2:19; 14. Gianni Vermeersch 2:40; 15. Marcel Meisen (Dui) 2:44; 16. Mariusz Gil (Pol) 2:46; 17. Twan van den Brand (Ned) 2:49; 18. Niels Wubben (Ned) 3:06; 19. Tomas Paprstka (Tsj) 3:13; 20. Tim Merlier 3:19; 21. Patrick van Leeuwen (Ned) 3:28; 22. Jan Denuwelaere 3:32; 23. Javier Ruiz de Larrinaga (Spa) 3:56; 24. Patrick Gaudy 4:14; 25. Dave De Cleyn 5:47; 26. Michael Boros (Tsj) 6:11; 27. Ole Quast (Dui) 6:17; 28. Josep Betalu (Spa) 6:23; 29. Clément Lhotellerie (Fra) 6:40; 30. Stephen Hyde (USA) op 1 ronde; 31. Aaron Schooler (Can) op 2 ronden; 32. Mark McConnell (Can) op 3 ronden; 33. Cameron Jette (Can).


Opgegeven: Joeri Adams, Philipp Walsleben (Dui), Lubomir Petrus (Tsj), Sascha Weber (Dui), Bart Wellens, Dany Lacroix, Gert-Jan Bosman (Ned), Radomir Simunek (Tsj) en Sven Vanthourenhout.

Beloften (36 dln.)

1. Wout Van Aert (Lille/Vastgoedservice-Golden Palace) 51:59

2. Michael Vanthourenhout 0:19

3. Toon Aerts 1:23

4. Jens Vandekinderen 1:58

5. Yorben Van Tichelt 2:00

6. Quinten Hermans 2:09; 7. Stan Godrie (Ned) 2:18; 8. Nicolas Cleppe 2:30; 9. Jonas Degroote 2:40; 10. Diether Sweeck 2:57; 11. Martijn Budding (Ned) 3:00; 12. Joris Nieuwenhuis (Ned) 3:07; 13. Braam Merlier 3:13; 14. Daan Hoeyberghs 3:32; 15. Kobe Goossens 3:43; 16. Berne Vankeirsbilck 4:01; 17. Felix Drumm (Dui) 4:08; 18. Sieben Wouters (Ned) 4:31; 19. Ward Van Laer 6:19; 20. Richard Jansen (Ned) 6:40; 21. Gosse van der Meer (Ned) op 1 ronde; 22. Paul Lindenau (Dui); 23. Grant Ellwood (USA) op 2 ronden; 24. Lawrence Tibackx; 25. Yannick Gruner (Dui); 26. Bjorn van der Heijden (Ned); 27. Jens Couckuyt; 28. Maxx Chance (USA); 29. Ian McPherson (USA); 30. Niels Buysen op 3 ronden; 31. Yelle Leaerts op 4 ronden.

Opgegeven: o.a. Laurens Sweeck

Vrouwen (29 dln.)

1. Nikki Harris (GBr/Telenet-Fidea) 44:33

2. Helen Wyman (GBr) 0:10

3. Ellen Van Loy 0:21

4. Jolien Verschueren 0:44

5. Martina Mikulaskova (Tsj) 1:15

6. Pavla Havlikova (Tsj) 1:35; 7. Githa Michiels 2:45; 8. Aida Nuno Palacio (Spa) 3:09; 9. Lisa Heckmann (Dui) 3:14; 10. Asa Erlandsson (Zwe) 4:04; 11. Meredith Miller (USA) 4:10; 12. Nadja Heigl (Oos) 4:18; 13. Amira Mellor (GBr) 4:36; 14. Bianca van den Hoek (Ned) 4:45; 15. Stephanie De Croock 6:23; 16. Elle Anderson (USA) 6:45; 17. Christine Vardaros (USA) 7:26; 18. Milou Meeuse (Ned) 7:48; 19. Elena Vanickova (Tsj) 7:59; 20. Marlies Beckers 10:52; 21. Suzanne Verhoeven (Ned) op 1 ronde; 22. Gertie Willems; 23. Tine Verdeyen; 24. Eva Maria Palm; 25. Jessika Timmermans op 2 ronden.


Opgegeven: o.a. Sanne Cant.

 

Junioren (44 dln.)

1. Eli Iserbyt (Bavikhove/Young Telenet-Fidea) 39:46

2. Jarne Driesen 1:19

3. Gavin T Haley (USA) 1:31

4. Briek Hermans 1:43

5. Maik van der Heijden (Ned) 1:52

6. Bart Muskens (Ned) 1:58; 7. Per Wiggers (Ned) 2:03; 8. Jens Dekker (Ned) 2:08; 9. Mitch Groot (Ned) 2:18; 10. Han Devos 2:22; 11. Jarno Liessens 2:27; 12. Reno Bauters 2:31; 13. Raphaël Schroeder (Dui) 2:39; 14. Jenko Bonne 3:02; 15. Wesley Floren (Ned); 16. Dorian De Maeght 3:13; 17. Robbert Wagenmakers (Ned); 18. Thijs Wolsink (Ned); 19. Diederik Pemen 3:29; 20. Yari Crollet 3:36; 21. Cameron Beard (USA) 3:42; 22. Cameron Biddle (GBr) 3:59; 23. Dylan Bouwmans (Ned) 4:21; 24. Sylvain Leonard 4:31; 25. Vaclav Sirucek (Tsj) 4:53; 26. Stijn Siemons 6:03; 27. Gage Hecht (USA) 6:12; 28. Thijs Kool (Ned) 6:16; 29. Gianni Van Havermaet 6:18; 30. Anthony Neave (GBr); 31. Ewan Grivell-Mellor (GBr); 32. Joffrey Degueurce (Fra) 6:41; 33. Laurens Couckuyt 6:47; 34. Diede Mortier 7:23; 35. Adrien Houbben op 1 ronde; 36. Spencer Petrov (USA); 37. Michael Owens (USA); 38. Ayton Muys op 2 ronden.

 

Nieuwelingen (27 dln.)

1. Florian Vermeersch (Zaffelare/Lares-Doltcini) 30:01

2. Timo Kielich 0:59

3. Thymen Arensman (Ned) 1:05

4. Lloyd Sprangers 1:10

5. Perry Frijters (Ned) 1:24

6. Tomas Kopecky (Ned) 1:28; 7. Ben Turner (GBr) 1:30; 8. Joren Thys 1:49; 9. Kwinten Stuer 2:38; 10. Ken Conter (Lux) 2:44; 11. Felix Schreiber (Lux); 12. Dolf Pemen 3:28; 13. Orélien Nicaise 3:55; 14. Lander Tibackx 4:07; 15. Sven Hassert (Ned) 4:52; 16. Bas Thonnon 4:58; 17. Stijn De Bruyn 5:37; 18. Bart Artz (Ned) 5:54; 19. Jorg Claessens; 20. Cyril Michotte; 21. Seppe Broeckx; 22. Milan Schepers; 23. Sophie Thackray (GBr).




De Hansgrohe Superprestige Spa-Francorchamps kwam er ter vervanging van GP Region Wallonne

Uitslag 2013 GP Region Wallonne

Elite + beloften:

1. Marcel Meisen (Dui)
2. Niels Albert
3. Klaas Vantornout
4. Françis Mourey (Fra)
5. Lubomir Petrus (Tsj)

Juniores

1.Mathias Declerck

2.Thomas Van de Velde

3.Stefano Museeuw

4.Glenn De Visscher
5.Jacques Simon

Nieuwelingen

1.Gilles Borra

2.Kenneth Vandorm

3.Florian Vermeersch

4.Loeke Verdonck
5.Jonas Smet 

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 

Volg ons via twitter en/of facebook




Zoeken

Kalender

juni 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930