Rijkevorsel

Datum: 05-11-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Uitslagen 5 november 2022

Dames

1. Rosanne Breugelmans
2. Lotte Baele
3. Tessa Zwaenepoel

U17 meisjes

1. Sanne Laurijssen
2. Elena van der Veken (Ned)
3. Zita Peeters

Junioren dames

1. Anna Vanderaerden
2. Sterre Hendrickx
3. Xenna De Bruyckers

Volledige uitslag meisjes/dames klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Len Geerts
2. Daan Wilmsen
3. Giel Lejeune
4. Briek Van Duyse
5. Seppe Sprangers

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 2de jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Michiel Mouris (Ned)
3. Fausto Delmé
4. Stan Van Looy
5. Guust Depraetere

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Juniores

1. Toon Heirbaut
2. Stan Van Grieken
3. Yoran Maertens
4. Fabian Maes
5. Stan Craps

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Elite 3

1. Tom Timmermans
2. Björn Houben
3. Bjarne Maton (Ned)

Masters A

1. Glenn Sluyts
2. Tom Arnouts
3. Tom Delcroix

Masters B

1. Jef Paeshuyse
2. Danny Sleeckx
3. Gert De Cnodder

Masters C/D

1. Dirk Mertens
2. Georges Hauterat
3. Pete Middleton (GBr)

Masters D

1. Ivan Coopman
2. Daniel Van Oosterwyck
3. Ad Herijgers

Volledige uitslag Elite 3 en masters klik (indien beschikbaar)

U23/Elite 2

1. Julian Siemons
2. Kay De Bruyckere
3. Thomas Verheyen
4. Ingmar Uytdewilligen
5. Wout Janssen

U23

1. Kay De Bruyckere
2. Wout Janssen
3. Arthur Soontjens

Volledige uitslag U23/elite 2 klik (indien beschikbaar)








-------------------------------------------------------------
Info veldritseizoen 2021-2022

Wedstrijd deel uitmakend van de Oxyclean CX Challenge, het regelmatigheidscriterium van het B-circuit lees hier

Uitslagen 6 november 2021

Meisjes nieuwelingen

1. Shanyl De Schoesitter
2. Messane Braütigam (Dui)
3. Sanne Laurijssen

Elite dames / juniores

1. Fauve Bastiaenssen
2. Shana Maes
3. Meg De Bruyne
4. Famke van Waterschoot (Ned)
5. Lise Van Wunsel

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Naud De Clercq
3. Keano Geens
4. Jules Delcommune
5. Xander Danckaarts

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

Nieuwelingen 2de jaars

1. Senn Bossaerts
2. Max Heiner Oertzen (Dui)
3. BarnaBas Vas (Hon)
4. Thorben Allaer
5. Tjalle Dries

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

Juniores

1. Miles Gevaert
2. Ferre Urkens
3. Robbe Geudens
4. Bengt Daelmans
5. Bram Sprangers

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

U23 / Elite 2

1. Jarno Bellens
2. Sander De Vet
3. Ward Huybs
4. Ingmar Uytdewilligen
5. Maarten Clauwaert

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik

Elite 3

1. Kristof Cop
2. Dries Pauwels
3. Bjorn Houben

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Jurgen Janssens
3. Tom Arnouts

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Gert De Cnodder
3. Kris Lapere

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Georges Hauterat
3. Dirk Mertens

volledige uitslag (indien beschikbaar op Cycling Vlaanderen) klik












Zoeken

Sport Vlaanderen 2023

Kalender

februari 2023<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!