Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

Nacht van Woerden

Datum: 22-10-2019
Land: Nederland
Klassement: Andere


Organisatie cyclo-cross Woerden
 
 
Programma 2019
 
18u00 juniores
18u02 nieuwelingen
 
19u40 dames (elite en jeugd)
20u40 elite en beloften
 
Uitslagen 2019
 
Nieuwelingen
 
1. Jelte Jochems
2. Menno Huising
3. Jari Prins
4. Bart Kortleve
5. David Haverdings
 
volledige uitslag later
 
Nieuwelingen meisjes
 
1. Lauren Molengraaf
2. Nienke Vinke
3. Britt Kerste
4. Julia Kopecky
5. Bibi Verzijl
 
Juniores
 
1. Tibor del Grosso (Ned)
2. Jelle Harteel
3. Salvador Alvarado (Ned)
4. Alec Gregory (GBr)
5. Levi van Hoften (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Maud Kaptheijns (Ned)
2. Laura Verdonschot
3. Inge van der Heijden (Ned)
4. Shirin van Anrooij (Ned)
5. Ellen Van Loy (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Heren

1. Lars van der Haar (Ned) - voor het 5de jaar op rij winnaar !
2. Joris Nieuwenhuis (Ned)
3. Felipe Orts Lloret (Spa)
4. Yannick Peeters
5. Stan Godrie (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
 
Uitslagen 2018 - klik
 
Nieuwelingen
 
1. Lucas Janssen
2. Tibor del Grosso
3. Matyas Kopecky
 
Juniores
 
1. Pim Ronhaar
2. Noah Vreeswijk
3. Pete Uptegrave
 
Dames
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Ellen Van Loy
3. Lucinda Brand (Ned)
4. Laura Verdonschot
5. Inge Van der Heijden (Ned)
 
Elite en beloften
 
1. Lars van der Haar (Ned)
2. Corné van Kessel (Ned)
3. Joris Nieuwenhuis (Ned)
4. Marcel Meisen (Dui)
5. Maik Van der Heijden (Ned)
 
 
Uitslagen 2017 - klik
 
Nieuwelingen
 
1. Salvador Alvarado (Ned)
2. Steijn Willemsen (Ned)
3. Levi van Hoften (Ned)
 
Juniores
 
1. Ryan Kamp (Ned)
2. Pim Ronhaar (Ned)
3. Bart Hazekamp (Ned)
 
Dames
 
1. Helen Wyman (GBr)
2. Ellen Van Loy
3. Ceylin Alvarado (Ned)
4. Lucinda Brand (Ned)
5. Denise Betsema (Ned)
 
Heren
 
1. Lars Van der Haar (Ned)
2. David Van der Poel (Ned)
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Daan Hoeyberghs
5. Felipe Orts (Spa)
 
 
Lees: Lars Van der Haar de beste in Nacht van Woerden klik
 
 
Elite en beloften
 
1. Lars van der Haar (Ned)
2. Stan Godrie (Ned)
3. Dieter Vanthourenhout
4. Marcel Meisen (Dui)
5. Twan van den Brand (Ned)
 
Dames
 
1. Lucinda Brand (Ned)
2. Alice Maria Arzufi (Ita)
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Pavla Havlikova (Tsj)
5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
 
 
 
 
Elite en beloften
 
1. Lars van der Haar (Ned)
2. Marcel Meisen (Dui)
3. Stan Godrie (Ned)
4. Dieter Vanthourenhout
5. Corné van Kessel (Ned)
 
Dames
 
1. Pavla Havlikova (Tsj)
2. Ellen Van Loy
3. Sanne van Paassen (Ned)
4. Nikki Harris (GBr)
5. Maud Kaptheijns (Ned)
 
 
Uitslagen 2014
 
Elite en beloften
 
1. Thijs Van Amerongen (Ned)
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Niels Wubben (Ned)
5. Bart Wellens
 
Dames
 
1. Ellen Van Loy
2. Katherine Compton (USA)
3. Helen Wyman (GBr)
4. Nikki Harris (GBr)
5. Sophie de Boer (Ned)
 
Erelijst vanaf 2000
 
4 x Lars van der Haar (Ned)
2 x Erwin Vervecken, Bart Wellens, Richard Groenendaal (Ned), Sven Nys en Bart Aernouts
 
2000 Erwin Vervecken
2001 Bart Wellens
2002 Richard Groenendaal (Ned)
2003 Bart Wellens
2004 Sven Nys
2005 Richard Groenendaal
2006 NK in Woerden - Lars Boom
2007 Erwin Vervecken
2008 Klaas Vantornout
2009 Sven Nys
2010 Tom Meeusen
2011 Bart Aernouts
2012 Bart Aernouts
2013 Marcel Meisen (Dui)
2014 Thijs van Amerongen (Ned)
2015 Lars van der Haar (Ned)
2016 Lars van der Haar (Ned)
2017 Lars van der Haar (Ned)
2018 Lars van der Haar (Ned)

Zoeken

Kalender

december 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031