Knesselare

Datum: 17-09-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Uitslagen 17 september 2022

Elite 2/U23 heren

1. Robin Alderweireld
2. Elio Clarysse
3. Kenny Roelandt
4. Senna Van Cutsem
5. Kjell Cooman

U23 heren

1. Elio Clarysse
2. Senna Van Cutsem
3. Kjell Cooman

Volledige uitslag U23 en elite 2 heren klik (indien beschikbaar)

Dames

1. Lotte Baele
2. Camille Devigne (Fra)
3. Eva Vermeersch
4. Merel Vandevelde
5. Gunne Van Sinaey

Juniores dames

1. Merel Vandevelde
2. Gunne Van Sinaey
3. Ilken Seynave

U17 meisjes

1. Lisa Maes
2. Shanaya Schollaert
3. Hannah De Keyser

Volledige uitslag meisjes/dames klik (indien beschikbaar)

U17 1ste jaars

1. Brent Lippens
2. Mathis De Waele
3. Louis Regost (Fra)
4. Gilles Van Loo
5. Seppe Martens

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

U17 2de jaars

1. Stan Deram
2. Fausto Delmé
3. Zeno Durie
4. Arjen Decroo
5. Naud de Clercq

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Juniores heren

1. Sil De Brauwere
2. Miel Dekien
3. Matisse Arys
4. Born De Dobbelaere
5. Siebren Antheunis

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Elite 3

1. Laudelino Lammens
2. Arno Verberckmoes
3. Brian Vullers

Masters A

1. Jurgen Janssens
2. Kevin Andries
3. Steven Schol

Masters B

1. Wouter Declercq
2. Geoffrey Vandamme
3. Mario Geirnaert

Masters C/D

1; Mario Lammens
2. Eddy Gyselinck
3. Tom Dhooge

Masters D

1. Ivan Coopman

Volledige uitslag elite 3 en masters klik (indien beschikbaar)




Uitslagen 18 september 2021

U23/Elite 2

1. Jetze Van Campenhout
2. Maarten Clauwaert
3. Robin Alderweireld
4. Kenny Roelandt
5. Glenn Verbeeck

Elite 3

1. Jens Teirlinck
2. Kevin Van Laethem
3. Laudelino Lammens
4. Diego Bomeré
5. Mathias Declerck

Juniores

1. Jori Van De Sompel
2. Ibe Dhondt
3. Toon Heirbaut
4. Matteo De Smet
5. Tars Poelvoorde

Nieuwelingen 2de jaars

1. Thorben Allaer
2. Miel Dekien
3. Tibo Vancompernolle
4. Bern Zimmerman
5. Matisse Arys

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Fausto Delmé
2. Leander De Gendt
3. Stan Deram
4. Briek Plasman
5. Dries Heirbaut

Masters A

1. Arvid Vanwesenbeeck
2. Jurgen Janssens
3. Tim Custers

Masters B

1. Kris Lapere
2. Björn Rondelez
3. Kristof De Neve

Masters C/D

1. Mario Lammens
2. Georges Hauterat
3. Eddy Gyselinck

Vind de volledige uitslag op de website van Cycling Vlaanderen (zodra beschikbaar)






Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

oktober 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!