Eversel * Heusden-Zolder

Datum: 16-10-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Uitslagen 16 oktober 2022

Heren

1. Thomas Verheyen
2. Wout Janssen (belofte)
3. Arthur Soontjens (belofte)
4. Elio Clarysse (belofte)
5. Rune Ceusters

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Dames

1. Elodie Kuijper (Ned)
2. Liene Meeusen
3. Eva Vermeersch
4. Lies'l Schevenels
5. Lore Sas (juniore)

Nieuwelingen meisjes

1. Zita Peeters
2. Sanne Laurijssen
3. Madeline Moorhouse Smith (GBr)

Junioren dames

1. Lore Sas
2. Sterre Hendrickx
3. Fleur Van De Vyver

Volledige uitslag meisje/dames klik (indien beschikbaar)


Junioren

1. Yoren Vanhoudt
2. Toon Heirbaut
3. Stan Van Grieken
4. Zander Tielens
5. Bern Zimmerman

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Jari Van Lee
2. Giel Lejeune
3. Thomas Verdonck
4. Briek Van Duyse
5. Lukas Vorel (GBr)

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 2de jaars

1. Mats Vanden Eynde
2. Naud De Clercq
3. Ryan Laenen
4. Yoram Knaepen
5. Lennes Jacobs

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Elite 3 heren

1. Kristof Cop
2. Jo Pirotte
3. Bjorn Houben

Masters A

1. Glenn Sluyts
2. Andy Joris
3. Jurgen Janssens

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Jef Paeshuyse
3. Stefan Nerinckx

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Georges Hauterat
3. Johan Vanderaerden

Volledige uitslag Elite 3 en masters klik (indien beschikbaar)




---------------------------------------------------------------
Vanaf het veldritseizoen 2021-2022 deel uitmakend van de CX Challenge lees hier, B-circuit 

Uitslagen 17 oktober 2021

Meisjes junioren

1. Fleur Van De Vyver
2. Emma Szekely
3. Sanne Laurijssen

Elite dames en juniores

1. Elodie Kuijper (Ned)
2. Shana Maes
3. Lise Van Wunsel
4. Lore Sas
5. Nette Coppens

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Lars Daelmans
3. Leander De Gendt
4. Dries Heirbaut
5. Loïc Vanlaere

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 2de jaars

1. Axel Van Den Broek
2. Zander Tielens
3. Thorben Allaer
4. Tibo Vancompernolle
5. Tjalle Dries

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Juniores

1. Robbe Geudens
2. Seppe Van Den Boer
3. Bengt Daelmans
4. Rune Jacobs
5. Bram Sprangers

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Elite 3

1. Kristof Cop
2. Dries Pauwels
3. Bjorn Houben

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Tom Arnouts
3. Joeri Leaerts

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Stefan Nerinckx
3. Simon Janssens

Masters C/D

1. Georges Hauterat
2. Dirk Mertens
3. Guido Verhaegen

volledige uitslagen klik

Elite 2 en beloften

1. Ingmar Uytdewilligen
2. Sander De Vet (belofte)
3. Jetze Van Campenhout (belofte)
4. Wout Vervoort (belofte)
5. Arne Baers (belofte)

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik








Zoeken

Sport Vlaanderen 2023

Kalender

februari 2023<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!