Boortmeerbeek-Hever

Datum: 19-11-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge



Uitslagen 19 november 2022

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Brent Lippens
2. Len Geerts
3. Giel Lejeune
4. Thomas Verdonck
5. Arthur Janssens

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 2de jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Keano Geens
3. Mats Vanden Eynde
4. Stan Van Looy
5. Xander Danckaarts

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Juniores

1. Born De Dobbelaere
2. Lennert Van Lommel
3. Diego Nachtergaele
4. Thomas Vuerinckx
5. Daan Van De Gehuchte

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Dames

1. Liene Meeusen
2. Joyce Vanderbeken
3. Eva Vermeersch
4. Elise Vander Sande
5. Sterre Hendrickx

U17 meisjes

1. Sanne Laurijssen
2. Zita Peeters
3. Lore De Geest

Volledige uitslag meisjes/dames klik hier (indien beschikbaar)

Elite 2/U23

1. Mathijs Wuyts
2. Xander Geysels
3. Jens Clynhens
4. Senne Bauwens
5. Grégory Careme

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Elite 3

1. Julien Kaise
2. Dries Pauwels
3. Björn Houben

Masters A

1. Glenn Sluyts
2. Jurgen Janssens
3. Tom Delcroix

Masters B

1. Jef PaesHuyse
2. Michel Bajorek
3. Stefan Nerinckx

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Dirk Mertens
3. Hubert Kockaerts

Volledige uitslag elite 2 en masters klik (indien beschikbaar)

---------------------------------------------------------------------
Info veldritseizoen 2021-2022

Wedstrijd deel uitmakend van de Oxyclean CX Challenge, het regelmatigheidscriterium van het B-circuit lees hier

Tussenstand in het klassement na Zingem klik


Uitslagen 20 november 2021

Meisjes nieuwelingen

1. Shanyl De Schoesitter
2. Fleur Van De Vyver
3. Alexe De Raedemaeker

Elite dames / junioren

1. Fleur Moors
2. Shana Maes
3. Lotte Baele
4. Naomi De Roeck
5. Kiona Dhont

Volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Fausto Delmé
3. Benedikt Benz (Dui)
4. Xander Danckaarts
5. Leander De Gendt

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 2de jaars

1. Stan Craps
2. Dries Tjalle
3. Senn Bossaerts
4. Matisse Arys
5. Bern Zimmerman

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Juniores

1. Seppe Van Den Boer
2. Rune Jacobs
3. Wies Nuyens
4. Theo Devoet
5. Jarne Smets

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

U23/Elite 2

1. Ingmar Uytdewilligen
2. Jens Clynhens
3. Kenny Roelandt
4. Jonas Degroote
5. Floris Van Tricht

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Elite 3

1. Kristof Cop
2. Dries Pauwels
3. Korneel De Viaene

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Glenn Sluyts
3. Jef Paeshuyse

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Stefan Nerinckx
3. Kris Lapere

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Georges Hauterat
3. Dirk Mertens

Masters D

1. Ivan Coopman
2. Andrew Roberts (GBr)
3. Daniel Van Oosterwyck

volledige uitslagen (indien beschikbaar) klik


Zoeken

Sport Vlaanderen 2023

Kalender

februari 2023<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!