Ardooie

Datum: 20-11-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Uitslagen 20 november 2022

Dames

1. Nele De Vos
2. Eva Vermeersch
3. Madeline Fisher (USA)
4. Joyce Vanderbeken
5. Liene Meeusen

Junioren dames

1. Madeline Fisher (USA)
2. Madeline Stover (USA)
3. Lucie Francois

U17 meisjes

1. Sanne Laurijssen
2. Lisa Maes
3. Laure Huybrechts

Volledige uitslag meisjes/dames klik hier (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Thomas Verdonck
2. Seppe Sprangers
3. Seppe Martens

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 2de jaars

1. Mathias De Keersmaeker
2. Matteo Vanden Wijngaert
3. Naud De Clercq

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Juniores

1. Ibe Dhondt
2. Jake Johansen (USA)
3. Hannes De Neve

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

U23/Elite 2

1. Robin Alderweireld
2. Kenny Roelandt
3. Elio Clarysse
4. Dylan Zakrajsek (USA)
5. Jari Merveillie

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Elite 3

1. Wannes De Vos
2. Arne Vermeersch
3. Brain Vullers

Masters A

1. Tom Delcroix
2. Kurt Sohier

Masters B

1. Stefan Nerinckx
2. Wouter Declercq
3. Kristof De Neve

Masters C/D

1. Mario Lammens
2. Guido Verhaegen
3. Hubert Kockaerts

Masters D

1. Ivan Coopman
2. Andrew Roberts (GBr)
3. Tony Taelman

Volledige uitslag elite 3 en masters klik hier (indien beschikbaar)
------------------------------------------------------------------------
Info veldritseizoen 2021-2022

Wedstrijd deel uitmakend van de Oxyclean CX Challenge, het regelmatigheidscriterium van het B-circuit lees hier

Tussenstand in het klassement na Arendonk klik


Uitslagen 14 november 2021

Meisjes nieuwelingen

1. Sara Sonnemans (Ned)
2. Elena Debaele
3. Shanaya Schollaert

Elite dames / junioren

1. Shana Maes
2. Alana Polfliet
3. Tinne Vermeire
4. Severine Bouchez (Can)
5. Sara Beeckmans

Volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Mathias De Keersmaeker
2. Arjen Decroo
3. Yoran Ampoorter
4. Emile Vanspeybrouck
5. Stan Deram

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 2de jaars

1. Axel Van Den Broek
2. Barnabas Vas (Hon)
3. Luca van der Veken (Ned)
4. Yoren Vanhoudt
5. Lomme Van Den Meerssche

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Juniores

1. Yenthe Vanhoudt
2. Brent Baert
3. Rob Willekens
4. Matteo De Smet
5. Nicolas Longueville

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

U23/Elite 2

1. Robin Alderweireld
2. Ingmar Uytdewilligen
3. Jonas Degroote
4. Jens Gys
5. Kenny Roelandt

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Elite 3

1. Dries Pauwels
2. Mathias Declerck
3. Whytic Priem

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Tom Arnouts
3. Tom Delcroix

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Stefan Nerinckx
3. Kris Lapere

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Georges Hauterat
3. Robert Orange (Can)

volledige uitslagen (indien beschikbaar) klik


Zoeken

Sport Vlaanderen 2023

Kalender

februari 2023<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!