Happy Dog Cat

Internationale cyclocross Contern (Lux)

Datum: 30-10-2021
Land: Luxemburg
Klassement: Losse cross


uitgebreide info in FRA, ENG en DUI via klik

UCI C2-wedstrijd

Programma 30 oktober 2021 - 46ste editie

12u00 nieuwelingen
13u00 juniores heren - startlijst klik
14u00 dames (juniores, beloften en elite) - startlijst klik
15u15 beloften en elite heren - startlijst klik

Uitslagen 30-10-2021

Juniores

1. Adam Seeman (Tsj)
2. Kenay De Moyer
3. Silas Kuschla (Dui)
4. Frantisek Hojka (Tsj)
5. Ferre Urkens

Dames

Lees: Marie Schreiber boekt haar eerste elitezege in een UCI-wedstrijd klik

1. Marie Schreiber (Lux)
2. Fauve Bastiaenssen
3. Suzanne Verhoeven
4. Karen Verhestraeten
5. Jinse Peeters

Heren

1. Felipe Orts LLoret (Spa)
2. Lander Loockx
3. Thijs Aerts
4. Sacha Weber
5. Ward Huybs

Volledige uitslagen klik hier

Parcoursverkenning anno 2018 door Niels Vandeputte, nog relevant - zie ook klik


______________________________________________________________________________________________________________________
Anno 2020 ANNULATIE door de coronacrisis

Uitslagen 2019

Elite heren en beloften

1. Thijs Aerts
2. Joshua Dubau (Fra)
3. Andreas Goeman
4. Antoine Benoist (Fra)
5. Tim Van Dijke

Volledig klik

Dames

1. Shirin van Anrooij (Ned)
2. Thalita de Jong (Ned)
3. Camille Devi (Fra)
4. Léa Curinier (Fra)
5. Esther van der Burg (Ned)

volledig klik

Juniores

1. Noé Castille (Fra)
2. Ugo Ananie (Fra)
3. Pierrick Burnet (Fra)
4. Mathis Nierding (Fra)
5. Tim Neffgen (Dui)

volledig klik


Uitslagen 2018


Elite heren en beloften

1. Corné van Kessel (Ned)
2. Andreas Goeman
3. Emil Hekele (Tsj)
4. Jarno Bellens
5. Niels Vandeputte

Volledige uitslag klik 

Elite dames en beloften

1. Loes Sels
2. Puck Pieterse (Ned)
3. Shirin van Anrooij (Ned)
4. Axelle Bellaert
5. Lindy van Anrooij (Ned)

Volledige uitslag klik


Parcours


Uitslagen editie 2017


Heren

1. Daan Soete
2. Corné van Kessel (Ned)
3. Jonas Degroote
4. Emil Hekele (Tsj)
5. Thomas Van De Velde

volledige uitslag klik

Dames

1. Helen Wyman (GBr)
2. Christine Majerus (Lux)
3. Suzanne Verhoeven
4. Cyriane Muller (Fra)
5. Joyce Vanderbeken

volledige uitslag klik

Juniores

1. Ugo Bertrand (Fra)
2. Milan Ziemerink (Ned)
3. Ryan Cortjens
4. Nicolas Kess (Lux)
5. Natan Patrois (Fra)

volledige uitslag klik


Uitslagen editie 2016

Dames

1. Thalita de Jong (Ned)

2. Lucinda Brand (Ned)

3. Joyce Vanderbeken

Foto Acc Contern

Heren

1. Michael Vanthourenhout

2. Dieter Vanthourenhout

3. Marcel Meisen (Dui)

foto Acc Contern


Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

mei 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!