Isolteam Warm aanbevolen

Kleicross Lebbeke

Datum: 24-02-2018
Land: België
Klassement: Andere


http://www.malheur-kleicross.be/     



Inkom: € 12

Programma 2017:

13u00 Heren Nieuwelingen, Dames Juniores & Dames Nieuwelingen
14u00 Heren Juniores & Dames Elite
15u15 Elite met contract, Elite zonder contract en U23/Beloften

Uitslagen 2017

Heren

 foto: ©Photopress.be

1. Dieter Vanthourenhout
2. Michael Vanthourenhout
3. Laurens Sweeck
4. Jens Adams
5. Gianni Vermeersch

Volledige uitslag klik

Juniores en dames

 foto: ©Photopress.be

1. Toon Vandebosch
2. Andreas Goeman
3. Thibaut De Smet
4. Jonas Smet
5. Jason Van Compernolle

 foto: ©Photopress.be

8. Alicia Franck
10. Loes Sels
11. Joyce Vanderbeken

Nieuwelingen

 foto: ©Photopress.be

1. Luke Verburg (Ned)
2. Wout Vervoort
3. Yente Peirens

Volledige uitslag klik

Uitslagen masters en amateurs via volgende link


Uitslagen editie 2016

Heren

1. Tom Meeusen
2. Michael Vanthourenhout
3. Diether Sweeck
4. Kevin Pauwels
5. Wout van Aert

volledig klik

Juniores

1. Seppe Rombouts
2. Jari De Clercq
3. Jelle Camps
4. Andreas Goeman
5. Fabio Verberckmoes

Dames

1. Jolien Verschueren
2. Lindy Van Amrooy (Ned)
3. Anja Geldhof

volledig klik

Nieuwelingen

1. Joren Thys
2. Jason Van Compernolle
3. Jarno Jordens
4. Ryan Kamp (Ned)
5. Wout Vervoort

volledig klik

Amateurs/Masters A

1. Nicky David
2. Patrick Bassez
3. Korneel De Viaene
4. Bart Veyt
5. Arno Verberckmoes

Masters B

1. Kris Verhooge
2. Andy De Smet
3. Erik Mynheer

Masters C

1. Guido Verhaegen
2. Ludwig Gladines
3. Rudi Wille

Masters D

1. Jose De Clercq

volledige uitslag Amateurs en Masters klik

Uitslagen editie 21-2-2015

Nieuwelingen

1. Andreas Goeman
2. Niels Vandermeulen
3. Jonas Smet
4. Maxim Van Gils
5. Fabio Van Goethem

Dames jeugd

Jara Noël

Juniores

1. Eli Iserbyt
2. Jenko Bonne
3. Han Devos
4. Seppe Rombouts
5. Simon Jaecques

Dames

1. Jolien Verschueren
2. Anja Geldhof
3. Tine Verdeyen
4. Jo Blanchaert
5. Ilse Vandekinderen

volledige uitslag nieuwelingen, juniores en dames klik


Elite heren en beloften

1. Wout Van Aert
2. Michael Vanthourenhout
3. Laurens Sweeck
4. Klaas Vantornout
5. Toon Aerts

volledige uitslag heren klik

Uitslagen editie 2014


Elite met en zc + beloften/U23 (volledige uitslag klik)


1. Sven Nys

2. Wout Van Aert

3. Sven Vanthourenhout

4. Bart Aernouts

5. Jim Aernouts


Juniores (volledige uitslag klik)


1. Pieter Van Roosbroeck

2. Han Devos

3. Jenko Bonne

4. Thomas Van de Velde

5. Dorian De Maeght


Nieuwelingen (volledige uitslag klik)


1. Jappe Jaspers

2. Gianni Siebens

3. Alex Colman

4. Seppe Rombouts

5. Louis Overmeire


Amateurs en Masters A (volledige uitslag klik)


1. Jochen Heylens

2. Korneel De Viane

3. Nicky David

4. Arno Verberckmoes

5. Jef Paeshuyse


Masters B (volledige uitslag klik)


1. Guido Verhaegen

2. Edwin Raats (Ned)

3. Dirk Mertens

4. Erik Mijngheer

5. Steven Geurs


Master C (volledige uitslag klik)


1. Ludwig Gladines

2. Mark Verloo

3. Johan Vanderaerden

4. Walter Marynissen

5. Peter Ballet

 

 geen deelname in 2014 van Niels Albert





Palmares

5 x Sven Nys

2004 Ben Berden
2005 Sven Nys
2006 Bart Wellens
2007 Enrici Franzoi (Ita)
2008 Rodmir Simunek (Tsj)

2010 Sven Nys
2011 Sven Nys
2012 Rob Peeters
2013 Sven Nys
2014 Sven Nys
2015 Wout van Aert
2016 Tom Meeusen

Zoeken

Scherpe blik van ... VelofolliesVelofollies

Bijna 1 op 2 verkochte fietsen is elektrisch

Kalender

januari 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031